technologia

więźby i wiązary prefabrykowane

Kilka słów o wykorzystywanej technologii

Jednym z najważniejszych elementów projektowania i budowy nowego domu jest jego dach. Aby móc latami cieszyć się wytrzymałą konstrukcją, warto zainwestować w wysokiej jakości wiązary dachowe. Prefabrykowana konstrukcja to idealne rozwiązanie, które cechuje się wysoką nośnością, dokładnym wykonaniem i łatwością montażu  na każdym placu budowy. Zamówienie prefabrykowanej konstrukcji niesie za sobą wiele korzyści. Podkreślenia wymaga montaż szybszy nawet o połowę, możliwość samodzielnego składania oraz brak odpadów na placu budowy.

Projektowanie konstrukcji odbywa się z użyciem nowoczesnych programów komputerowych do projekcji 3D. Po opracowaniu projektu przygotowywana jest szczegółowa dokumentacja. Do produkcji wiązarów stosujemy wysokiej jakości materiały, które zapewniają wytrzymałość konstrukcji na długie lata. 

Cięcie elementów odbywa się przy pomocy pił sterowanych, a gotowe elementy składamy na specjalistycznych stołach montażowych.

Konstrukcja powstaje z litego drewna. Jej przygotowaniem zajmują się specjaliści operujący nowoczesnym sprzętem oraz programami komputerowymi. Dzięki technologii CNC wykonujemy więźby do domów jednorodzinnych, domów szeregowych, bliźniaków, a także do budynków publicznych takich jak Urzędy, szkoły. W siedzibie „Konstrukcje Polska” powstają idealnie dopasowane elementy konstrukcyjne, które montujemy na placu budowy. Opisywaną technologię możemy również wykorzystać do prefabrykacji innych konstrukcji drewnianych, takich jak altany ogrodowe, wiaty garażowe, dobudówki do budynków, placów zabaw oraz wszystkich innych zadaszeń z drewna litego.

zalety konstrukcji wycinanej komputerowo:

Konstrukcje polska to gwarant wysokiej jakości produktu

Wybranie więźby prefabrykowanej od „Konstrukcje Polska” to gwarancja, produktu przygotowanego w oparciu o najwyższą dbałość i standardy.

Jeśli mają Państwo pytania w związku z wykonywanymi przez nas konstrukcjami, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy liderem w naszym rejonie. Obsługujemy najwięcej zleceń z okolic – Tczew, Malbork, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański oraz Trójmiasto.